Menu Zamknij

Transport

Spedycja

GODZINY PRACY:

Pon – Pt: 8.00 – 17.00
Sob: 9.00 – 14.00
Ndz: NIECZYNNE

WYCEŃ TRANSPORT:

Sprawdź, jaki będzie koszt Twojego zlecenia.

transport i spedycja

Wiemy, jak ważny jest czas realizacji zamówienia – zarówno w przypadku przesyłek wielkogabarytowych, jak i drobnicowych. Dlatego nasi spedytorzy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.
Organizujemy transport:

  • drogowy,
  • morski,
  • lotniczy,
  • kolejowy.

Niezależnie od tego, czy Twój towar ma trafić na drugi koniec Polski, czy na odległy skrawek Europy, możesz na nas liczyć. Oferujemy usługi z zakresu transportu i spedycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Jesteśmy otwarci na nowe. Jeśli szukasz spedytora, który zajmie się dla Ciebie importem towaru z Chin, również możemy pomóc.

Transport FTL

Przewóz samochodami o najwyższym standardzie w zabudowach: chłodnia, firanka, izoterma, koffer (sztywna zabudowa) w pojedynczej lub podwójnej obsadzie.

Transport LTL

Przewóz drobnicowy od 1 listu do 20 palet. W zależności od wielkości i wagi dobieramy odpowiedni samochód. Przesyłki, bez względu na odległość, dostarczamy ekspresowo.

Transport ponadgaba-
rytowy

Nasz wykwalifikowany zespół zorganizuje dla Ciebie transport ponadnormatywny, dostosowując pojazd do wielkości i wagi ładunku, jak również zadba o pilotaż i organizację koniecznych zezwoleń na przewóz. Zajmiemy się zaplanowaniem optymalnego schematu wysyłek.