O nas

Nasze imperium logistyczne tworzą przede wszystkim ludzie. Jesteśmy zaangażowanym zespołem profesjonalistów gotowych na nowe wyzwania w branży TSL.

Od czego się zaczęło

Royal Impero to firma, która powstała z pasji do logistyki. To właśnie pasja i zaangażowanie są naszą siłą napędową do zmian. Codzienne zadania z zakresu transportu i logistyki realizujemy w oparciu o pracę ludzi. Są to eksperci w dziedzinie logistyki, którzy podchodzą do swoich zadań z pełnym poczuciem odpowiedzialności. Naszą misją jest wyznaczanie nowej jakości w branży TSL oraz realizacja nowatorskich pomysłów na jeszcze efektywniejszy i bardziej ekonomiczny transport.

Nasza historia

2018

2019

2020

2021

Wszystko zaczęło się od wizji naszego założyciela - Pawła Łuckiego, który we współpracy z Anną Mozdyniewicz stworzył fundamenty Royal Impero.

Chociaż jesteśmy młodą firmą, posiadamy bogate doświadczenie w transporcie i spedycji.

magazy

Nowe lokalizacje

Dzięki zaangażowaniu i sumienności nasza firma prężnie się rozwija. Obecnie posiadamy siedziby w najbardziej strategicznych miejscach Polski: w Gdańsku, Łodzi, Katowicach, w tym magazyn w Sosnowcu.

01 / 03

Nasza wizja

Partnerskie podejście i nawiązywanie trwałych relacji z klientami to swoisty filar naszej firmy, na którym chcemy rozbudowywać Royal Impero.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail

LOGISTYKA

caret

Wiadomość

Wysyłając formularz kontaktowy oświadczasz, że zapo...

zobacz więcej

caret